Aktualności

Oferty pracy dla lekarzy

ZATRUDNIMY LEKARZA
 
- w Poradni POZ: rodzinnego/ogólnego/internistę/ pediatrę
- lekarza medycyny pracy

Podejmiemy współpracę z lekarzem posiadającym umiejętność wykonywania badań USG.


CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych (wzór klauzuli do pobrania ze strony www. nordmed.pl w zakładce ‘’Dokumenty”) proszę składać drogą mailową, faksem lub bezpośrednio do Kancelarii Przychodni (godz. 8-13).
Warunki do omówienia na miejscu.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NZOZ Przychodnia Lekarska „Nord Med” Sp. z o.o. w Częstochowie, ul. Michałowskiego 6, 42-200 Częstochowa
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
7) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

NZOZ Przychodnia Lekarska „Nord Med” Sp. z o. o.
Częstochowa, ul. Michałowskiego 6
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.